OFERTA – HarmonyLine

HarmonyLine®

Unikalna oferta jednolitej kompozycji OKIEN, ROLET, DRZWI i BRAMY GARAŻOWEJ w jednolitym stylu i harmonii

NASZE FIRMOWE ZESTAWY – kliknij w obraz zestawu, aby przejść do specyfikacji interesującego Cię produktu

Kompozycja EUNIKA

PVC

Kompozycja ALBA

Aluminium

Kompozycja FOTYNA

Drewno

Kompozycja NILA

PVC

Kompozycja SOTERA

Aluminium

Kompozycja TULIA

Drewno

Kompozycja LILLA

PVC

Kompozycja KEIRA

Aluminium

Kompozycja NICETA

Drewno

Kompozycja TAIDA

PVC

Kompozycja NOEL

Aluminium

Kompozycja ALLA

PVC / Aluminium

PRZYKŁADOWE ZESTAWY

Proponowana kompozycja produktów obejmuje wskazane rodzaje produktów, we wskazanej kolorystyce i wymiarach, wyposażone w wyszczególnione dodatki. Dokonując indywidualnych modyfikacji należy brać pod uwagę, że mogą one mieć wpływ na ostateczny wygląd całego zestawu.

HarmonyLine to unikatowa idea wspólnego projektowania okien, drzwi, bram i rolet oraz dopasowania stolarki do indywidualnego charakteru budynku. Wybierz jedną z 12 wyjątkowych kompozycji HarmonyLine® dostępnych w 5 wariacjach kolorystycznych i spełnij swoje marzenie o pięknym domu.

  • 12 gotowych kompozycji z PVC, drewna lub aluminium w 5 wariantach kolorystycznych, przygotowanych z najwyższą starannością przez doświadczonych projektantów DAKO.
  • Kompozycje zaprojektowane z uży­ciem zaawansowanych rozwiązań technolo­gicznych, które gwarantują doskonałą jakość produktów.
  • Komfort transakcji zapewnia zakup okien, drzwi, bramy i rolet od jednego producenta, co ułatwia i zawęża proces negocjacji, gdyż klient rozmawia z jednym sprzedawcą, otrzy­muje jedną gwarancję, a także ma pewność co do spójności technologicznej zakupionych produktów.
  • Możliwość stworzenia własnej kompozycji – indywidualnego doboru kolorystyki oraz materiału stolarki, a także elementów deko­racyjnych, które finalnie zostaną połączone w całość, jakiej oczekuje klient.
  • Nowoczesny design, który wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne.