OFERTA-OKNA

OKNA

Tu znajdziesz informacje o wszystkich oknach z podziałem na użyte materiały: PCV, ALUMINIUM, DREWNO, PCV-ALUMINIUM, DREWNO-ALUMINIUM

Wybierz odpowiednią kategorię


Okna - najważniejszy element stolarki w każdym budynku.

Trudno wyobrazić sobie dom bez okien. TO one zapewniają nam doświetlenie, bezpieczeństwo, ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Dobrze wykonane oka posłużą nam przez lata, zapewnią wygodne użytkowanie. Dobrze dobrana stolarka okienna powinna dopełniać estetykę i podkreślać charakter budowli.

Wybór odpowiedniej stolarki to dzisiaj niełatwa decyzja. To wybór na kilkanaście lat. Dlatego warto poświęcić czas i podjąć odpowiednią decyzję. Warto zastanowić się nad materiałem, ochroną cieplną i oczywiście funkcjonalnością. Ta decyzja może zaważyć na odczuwalnych korzyściach finansowych w późniejszym okresie użytkowania.

COMPLEX Sawicki oferuje bardzo bogaty wybór okien produkowanych w różnych technologiach i materiałach: PVC, drewniane i aluminium, lub ich połączenie. Jesteśmy wieloletnim Partnerem Handlowym Fabryki Okien Dako, która do produkcji wykorzystuje materiały gigantów techniki okiennej takich, jak Veka czy Brugmann. Stosowany nowoczesny park maszynowy oraz kontrola jakości pozwala nam mieć pewność, że klient otrzymuje produkt wysokiej jakości z dobrymi parametrami technicznymi.