O FIRMIE

Kilka słów o historii firmy

Firma COMPLEX Stanisław Sawicki rozpoczęła swoją działalność w 1997 r. W ciągu tych lat dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, usług oraz o zadowolenie naszych klientów osiągnęliśmy stabilną pozycję w branży stolarki okiennej.

Od samego początku działalności firmy zapewniamy naszym klientom najlepsze rozwiązania okienne. W swojej ofercie posiadamy m.in: okna PCV, okna firmy DAKO z Nowego Sącza. Firma COMPLEX Sawicki oferuje także: drzwi, bramy garażowe, rolety oraz materiały wykończeniowe. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę od wielu lat wykorzystywane są w domach prywatnych, biurach a także na osiedlach mieszkalnych. Dokładamy wszelkich starań aby wykorzystując zdobyte dotąd doświadczenie oraz trafnie odczytując potrzeby naszych klientów oferować produkty optymalnie dobrane do potrzeb klientów.

Od 2002 r. z sukcesem współpracujemy z firmą DAKO, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji, sprzedaży a także montażu okien. Wychodzimy z założenia, że tylko najlepszej jakości produkty, wykonane z dokładnością i starannością mogą zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję. Dzięki współpracy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami możemy oferować najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy kompleksową obsługę Klientów. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy pomagają dobierać najlepsze rozwiązania, tworzą projekty i kosztorysy a także świadczą montaż i serwis. Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas powiększać wachlarz oferowanych produktów a także zagwarantować naszym klientom jak najwyższą jakość obsługi klienta.

Dlaczego WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

DZIAŁAMY DLA KLIENTA

Nasza polityka sprzedaży zawsze jest przyjazna klientowi. Nie musisz się martwić o dobrą obsługę – my również kupujemy, jesteśmy konsumentami!

BEZPŁATNE POMIARY, DARMOWY TRANSPORT

Każdy zakup poprzedzony jest bezpłatnym obmiarem otworów okiennych i drzwiowych. A kiedy już zamówisz – dowieziemy za darmo zamówiony towar na wskazane miejsce.

FACHOWY MONTAŻ

Montaż okien przeprowadza ekipa z wieloletnim doświadczeniem. Montażyści posiadają odpowiednie certyfikaty, ale mimo tego, doskonalą swój warsztat na szkoleniach u producenta.

DOBRE I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Potrzebujesz zestawu z tej samej serii? Nie ma problemu! Mamy zestawy HarmonyLine®!

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Chcemy, abyś czuł się u nas swobodnie. Dokładamy starań, aby zapewnić wysoką jakość obsługi klienta. Szkolimy się i udoskonalamy nasz warsztat sprzedaży. Wszystko dla Twojego dobrego samopoczucia w naszych sklepach.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Znamy rynek budowlany i stolarki otworowej. Działamy ponad 25 lat a zebrane doświadczenie pozwala nam dobrze doradzić i zadbać o dobro klienta.

A ponadto...

WYSOKIEJ JAKOŚCI OKNA

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości okna. Do ich produkcji używamy różnorodnych materiałów. Pozwala nam to sprostać twoim oczekiwaniom i zapewnić szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wybór surowców i tworzyw. Ważne jest dla nas również wzornictwo oraz estetyka wykonania. Dzięki temu zyskujesz pewność, że otrzymasz produkt, który spełnia zarówno wszystkie wymogi techniczne, jak i estetyczne.

W naszej ofercie znajdziesz okna:

 • PCV,
 • aluminiowe,
 • drewniane,
 • drewniano-aluminiowe.

Z nami wyposażysz również dom w parapety wewnętrzne i parapety zewnętrzne.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU ROLET

Mając na uwadze okna, nie możesz zapomnieć o roletach. Zaopatrz swój dom zarówno w rolety zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie. Rolety zewnętrzne ochronią twój dom przed nadmiernym hałasem i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Rolety wewnętrzne natomiast będą pełnić funkcję zarówno ochronną, jak i estetyczną. Wybierz najlepszą dla siebie tkaninę.

Wykonamy dla ciebie rolety z tkaniny:

 • poliestrowej,
 • podgumowej,
 • papierowej,
 • żakardowej.

ESTETYCZNE BRAMY GARAŻOWE

Współpraca z naszą firmą to dla ciebie wiele korzyści. Dlaczego? Ponieważ okna z Nowego Sącza i rolety to nie wszystko, co może ci zaoferować. Z nami wyposażysz swój dom również w drzwi, bramy garażowe, systemy centralnego odkurzania oraz materiały wykończeniowe.

Nasza oferta to także:

 • drzwi aluminiowe przeciwpożarowe i dymoszczelne,
 • konstrukcje aluminiowe,
 • malowanie profili aluminiowych i stalowych,
 • okleinowanie profili PCV i aluminiowych.
0
+
Zadowolonych klientów rocznie
0
+
lat doświadczenia na rynku
0
%
satysfakcji z zakupów
0
+
zadowolonych klientów

Kim jesteśmy?

Firma COMPLEX to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy młodzi duchem, energiczni, uśmiechnięci, zadowoleni (ale tylko wtedy, kiedy Ty jesteś zadowolony), pełni entuzjazmu i otwarci na nowe wyzwania. Dajemy z siebie 99,9%, każdą swoją zaletę angażujemy do naszej pracy.

Kierujemy się zasadami uczciwości, wiemy, co możemy zaoferować. Liczymy, że oprócz dobrych dla obu stron transakcji, pozyskamy w Tobie zadowolonego klienta, który podpowie swoim znajomym, że WARTO z nami współpracować.

ZAANGAŻOWANIE
99.9%
DBAŁOŚĆ O KLIENTA
100%
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA NA
100%
Lubimy kawę
63%

Stanisław Sawicki

Salony COMPLEX

Lidia Ogórek

Salon Chełmiec

Daria Ogórek

Salon Chełmiec

Faustyna Potocka

Salon Nowy Sącz