OFERTA – BRAMY GARAŻOWE

BRAMY GARAŻOWE

Tu znajdziesz informacje o wszystkich bramach garażowych, również z serii HarmonyLine

Wybierz odpowiednią kategorię


Dobra brama garażowa jest równie ważna, jak okna i drzwi.

Bez względu na to, czy garaż jest oddzielnym budynkiem, czy jest projektowany, jako całościowa kompozycja – brama garażowa stanowi nieodłączny element stolarki otworowej. powinna cechować się symbiotyczną harmonią z pozostałymi komponentami stolarki, winna być bezpieczna, trwała i zawierać wszystkie te elementy, które podnoszą jej funkcjonalność. Wygoda użytkowania jest tu nie do przecenienia. Warto zainwestować w komponenty, które ułatwią jej użytkowanie.

Ciągle rosnącą popularnością cieszą się bramy segmentowe, które nie tylko dobrze się prezentują, ale także są łatwe i komfortowe w obsłudze oraz pozwalają zaoszczędzić miejsce na podjeździe.

Inną propozycją są bramy rolowane – często wybierane w sytuacji garażu o rozmiarach niewystarczających do zamontowania poziomego prowadzenia pod sufitem. Bramy rolowane polecane są do budynków prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jakie są cechy dobrej bramy garażowej? O czym pamiętać i na co zwracać uwagę?

Przedstawiamy 5 najważniejszych punktów!

»DŁUGA TRWAŁOŚĆ – główne elementy wykorzystywana podczas produkcji, czyli panele bram garażowych oraz stal istotnie wpływają na żywotność i niezawodność końcowego produktu. Wykonanie z materiałów najwyższej jakości oraz wyposażenie w sprawdzone i stabilne elementy konstrukcyjne to gwarancja tego, że brama posłuży przez wiele lat.

» BEZPIECZEŃSTWO – niezawodność bramy garażowej i dobór odpowiednich zabezpieczeń to gwarancja bezpieczeństwa użytkowników garażu (którymi są przecież także dzieci!). Warto zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie w elementy gwarantujące bezpieczeństwo takie jak: wyłącznik przeciążeniowy, zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki i sprężyny, czy bezpieczny kształt panelu nie pozwalający na przypadkowe przygniecenie palców.

» ŁATWY MONTAŻ – właściwie przeprowadzony zapewnia płynną pracę bramy oraz eliminuje ewentualne straty ciepła, które mogłyby obniżać właściwości termoizolacyjne garażu.

»WYGODNE STEROWANIE – odpowiednio dobrany, szybki i energooszczędny napęd ułatwia obsługę bramy i gwarantuje komfortowe korzystanie z niej w różnych okolicznościach. Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego napędu bramy pozwala na dopasowanie jego funkcji do potrzeb użytkowników i gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu obsługi bramy.

»DOSKONAŁY WYGLĄD – wizualna strona Twojej stolarki to ta, na którą w trakcie użytkowania zwracamy największą uwagę. Jeśli chcesz mieszkać w pięknym domu – zadbaj o piękne drzwi, oraz okna, bramę i rolety pasujące zarówno do siebie nawzajem i do Twojego domu. Ze względu na sporą powierzchnię brama staje się istotnym elementem elewacji, szczególnie warto zadbać o dopasowanie jej do charakteru i pozostałych elementów domu.