OFERTA-DRZWI TARASOWE

DRZWI TARASOWE

Tu znajdziesz informacje o wszystkich drzwiach tarasowych z podziałem na użyte materiały: PCV, ALUMINIUM, DREWNO, PCV-ALUMINIUM, DREWNO-ALUMINIUM

Wybierz odpowiednią kategorię

Drzwi tarasowe - ciesz się otwarciem na przestrzeń!

To, co charakteryzuje drzwi tarasowe, to duże przestrzenie szklane i świetne doświetlenie wnętrza. Nie ma znaczenia, czy jest to dom jednorodzinny, altana, czy apartament.

Drzwi tarasowe to bardzo wygodna forma użytkowania pomieszczeń, a właściwie korzystania z przejścia z wnętrza do zacisznego ogrodu lub na taras. Dzisiaj nikogo nie szokują duże przeszklenia i gabaryty, ważne jest bardzo wygodne korzystanie i duża funkcjonalność takiego rozwiązania.

Drzwi tarasowe posiadają specjalną konstrukcję. Chociaż są zbudowane z takich samych materiałów, jak okna, stosowane szyby są takie same, to różnica tkwi w systemie okuć. Specjalnie zaprojektowane okucia dają możliwość stosowania drzwi tarasowych w dużych rozmiarach i wielu wersjach.

Firma COMPLEX Sawicki proponuje swoim klientom tylko dobre i sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy otwarci na klientów, słuchamy ich zdania i w razie potrzeby sugerujemy rozwiązanie najlepsze i najwygodniejsze.