ROLETY PLISOWANE

ROLETY PLISOWANE

Rolety plisowane to eleganckie, wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Plisy chronią wnętrze przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, pozwalając na regulację stopnia zacienienia lub dopływu naturalnego światła. Zapewniają komfort i intymność, osłaniając okno przed wzrokiem osób postronnych. Szeroki wybór kolorów i tkanin oraz łatwość w montażu sprawia, że plisy to rozwiązanie świetnie sprawdzające się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

ROLETY PLISOWANE: DK-PAULA

  • Brak problemu z pełnym otwarciem skrzydła okiennego
  • Możliwość zasłonięcia dowolnej części szyby w poziomie
  • Wytrzymałe i nowoczesne materiały w wielu wariantach struktury i koloru
  • Szeroka gama kolorystyczna mechanizmów
Montaż na oknach pionowych
Montaż na oknach dachowych
Montaż w prowadnicach

Plisa prowadzona jest na sznurkach zamocowanych we wnęce szybowej skrzydła okiennego, dzięki czemu nie ogranicza jego pełnego otwarcia. Rozwiązanie pozwala zasłonić wybrany fragment okna poprzez przesuwanie materiału w górę, dół lub do środka.

Roletka plisowana została wyposażona w bardzo wygodny uchwyt. Ergonomiczny kształt ułatwia i tak prostą obsługę, ale dzięki niemu staje się ona jeszcze bardziej wygodna.

WZORY TKANIN DO ROLETEK PLISOWANYCH

Grupa cenowa I

Tkaniny gładkie w wielu nowoczesnych kolorach zapewnią pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Dzięki specjalnej perłowej warstwie od strony szyby tkaniny odbijają około 60% promieni słonecznych.

P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
P09
P10

Grupa cenowa II

Tkaniny o unikatowej, marszczonej strukturze, których stylistyka pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji klientów. Specjalna powłoka refleksyjna skierowana w stronę szyby pozwala odbić około 60% promieni słonecznych.

P20
P21
P22
P23
P24
P25
P26
P27

Grupa cenowa III

Tkaniny metaliczne imitujące materiał jedwabny są niezwykle efektownym rozwiązaniem, które zapewnia oknom ekskluzywny i nowoczesny wygląd.

P30
P31
P32
P33

Tkaniny o strukturze przypominające matę bambusową, doskonale komponują się ze stylizowanymi wnętrzami.

P40
P41
P42
P43

Grupa cenowa IV

Tkaniny zaciemniające zapobiegają przenikaniu niepożądanego światła do wnętrza pomieszczenia. Zastosowanie specjalnych bocznych prowadnic pozwala uzyskać praktycznie całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

P50
P51
P52
P53

KOLORYSTYKA PROFILI OPERACYJNYCH

W naszej ofercie posiadamy wytrzymałe profile operacyjne o wysokości 19 mm w bogatej gamie kolorystycznej:

Antracyt
Beż
Biały
Brąz
Czarny anodowany
Orzech
Srebrny anodowany
Winchester
Złoty dąb

More Information

O produkcie na stronie producenta: ROLETY PLISOWANE

Portfolio Details