MOSKITIERY

MOSKITIERY

Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki, chroniące wnętrza budynku przed owadami. Włókno węglowe, z którego wykonana jest siatka moskitiery jest odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Pięć rodzajów moskitier dostępnych w ofercie DAKO, umożliwia dobór odpowiedniego rozwiązania do potrzeb każdego Klienta.

Moskitiera okienna ramkowa DK-MO spełnia swoje zadanie od wczesnej wiosny do jesieni. Moskitiera montowana jest do futryny okna za pomocą uchwytów obrotowych. Ramy są zbudowane z profilu aluminiowego w dwóch wariantach: z „płetwą”, przylegającą do ramy okna oraz bez „płetwy”, z kieszenią na uszczelkę szczotkową. Wariant drugi stosowany jest przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej lub gdy na oknie zamontowana jest roleta.

System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy bezinwazyjne w pięciu wielkościach. Jesienią moskitierę należy zdemontować, oczyścić i przechować do następnego sezonu w celu przedłużenia jej żywotności.

Kolorystyka ramy

BIAŁY
BRĄZ CZEKOLADOWY
ANTRACYT
CIEMNY BRĄZ
ZŁOTY DĄB
ORZECH
WINCHESTER
MAHOŃ

Kolorystyka siatki

MOSKITIERA OKIENNA
MOSKITIERA W ROLECIE RNC

W systemach rolet: DK-RZO, DK-RZP, DK-RZS oraz DK-RNB, DK-RNC oferujemy również wersję z moskitierą zwijaną wraz z roletą do skrzynki roletowej.

Kolorystyka siatki

SIATKA BIAŁA
SIATKA CZARNA
Moskitiera drzwiowa stosowana do drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.

Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie moskitiery, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

Kolorystyka ramy

BIAŁY
BRĄZ
RAL 8003

Kolorystyka siatki

Moskitiera zwijana występuje zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej. Znajduje zastosowanie w oknach oraz drzwiach balkonowych. Prowadnice oraz mechanizm sprężynowy pozwalają zwijać i rozwijać moskitierę do kasety.

Dzięki zastosowaniu spowalniacza, siatka moskitiery jest płynnie zwijana do kasety co chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kolorystyka ramy

BIAŁY
BRĄZ

Kolorystyka siatki

System moskitiery ramkowej przesuwnej DK-MP ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na niemal wszystkich typach drzwi. System gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.

Kolorystyka ramy

BIAŁY
BRĄZ
ANTRACYT
ZŁOTY DĄB
ORZECH

Kolorystyka siatki


More Information

O produkcie na stronie producenta: MOSKITIERY

Portfolio Details