Oferta – DAKO COMPLEX Rolety Nowy Sącz

Decydując się na wybór naszych rolet można być pewnym, że wybrane rozwiązania całkowicie spełnią wszystkie oczekiwania. Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym firmy DAKO w Nowym Sączu. Rolety DAKO to gwarancja wysokiej jakości przy zachowaniu maksymalnej praktyczności produktów oraz komfortu i najwyższej jakości przez długie lata.

rolety-complex-nowysacz

Zakres usług firmy Complex Nowy Sącz

Dlaczego z nami?

Nasze produkty odznaczają się szeregiem zalet, do których nalezą między innymi:

– możliwość samodzielnej regulacji oświetlenia pomieszczeń;

– zabezpieczenie przed potencjalnymi włamywaczami;

– poprawienie estetyki wizualnej budynków;

– utrzymanie odpowiedniej temperatury w okresach grzewczych;

– zmniejszenie wydatków na ogrzewanie o nawet 30%;

– zapewnienie sobie intymności we własnych pomieszczeniach;

– zmniejszenie natężenia hałasu.

Oferta – Rolety

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje systemów rolet takich jak:

– systemy zewnętrzne;

– system podtynkowy SP;

– system nadstawny;

– system RKS.

Systemy zewnętrzne zainstalowane mogą zostać zarówno w nowo budowanych jak i już istniejących budynkach bez konieczności ich przebudowy. Podnoszą one standard budynku i idealnie komponują się z różnymi fasadami.

Systemy podtynkowe dają możliwość całkowitego zabudowania skrzynki rolety, co zwiększa możliwość ich zastosowania do różnych budynków. Dodatkowo maksymalnie wykorzystuje się wtedy naturalne światło słoneczne samodzielnie decydując w jakim stopniu naświetlone będą pomieszczenia.

Systemy nadstawne można zainstalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Stanowią one integralną część okien, co poprawia estetykę wizualną budynków. Zastosować je można z każdym typem okien: drewnianymi, PCV oraz aluminiowymi.

Systemy RKS zastosowane zostają już na etapie projektowania budynku, co pozwala na odpowiednie ich umieszczenie. Dodatkowo cała roleta ukryta jest w konstrukcji muru, co nie zakłóca jego estetyki zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz budynku. Chroni przed ewentualnymi włamywaczami, daje poczucie intymności raz odpowiedniego naświetlenia pomieszczeń.

Postaw na DAKO Nowy Sącz

Wybór zależy od wymagań naszych klientów oraz specyfikacji wykorzystania rolet. Wybierając nasze rolety zapewniają oni sobie doskonałą izolację cieplną w okresie grzewczym, dodatkowe zabezpieczenie przed potencjalnymi włamywaczami, barierę ochronną od hałasu, możliwość regulacji poziomu oświetlenia czy też zachowanie prywatności.

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.